Skrejriteņi, Balansa velosipēdi, Scooteri

Skrejriteņi, Balansa velosipēdi, Scooteri

Jums interesē skrejriteņa iegāde savai atvasei ar kuru viņš varēs doties jaunos piedzīvojumos, bet nevēlaties pārmaksāt? Mēs piedāvājam risinājumu! Skrejriteņus ar lieliem poliuretāna ritenīšiem, kas ļaus tā mazajam vadītājam kļūt par īstenu parku celiņu pavēlnieku, jo skrejritenis visnotaļ veikli ar minimālu piepūli ripos pa asfaltu.

Skrejriteņi ir oriģināls transporta veids, kas pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāks gan bērnu, gan jauniešu un pieaugušo vidū. Skrejriteņi kļūs par brīnišķīgu izklaidi kā bērnam, tā arī aktīviem cilvēkiem. Bērnu skrejriteņi nav tikai rotaļu rīks - tie ir arī efektīvs instruments bērna koordinācijas, līdzsvara, lēmumu pieņemšanas ātruma un atbildības attīstīšanai. Ar skrejriteni bērnu ir iespējams ieinteresēt pavadīt vairāk laika fiziskās aktivitātēs svaigā gaisā, kam ir labvēlīga ietekme uz bērna veselību. Pieaugušam cilvēkam skrejritenis ir iespēja pavadīt laiku svaigā gaisā un interesanti pavadīt laiku gan vienam pašam, gan kopā ar ģimeni un draugiem. Tā ir iespēja būt fiziski aktīvam, tajā pašā laikā neprasot īpašu sagatavošanās vai izturības pakāpi, tāpēc ir piemērota plašam cilvēku lokam.

Interneta veikalā teravis.lv skrejriteņi ir atrodami plašā izvēlē. Piedāvājam skrejriteņus visām bērnu vecuma grupām gan zēniem, gan meitenēm. Bērniem no 2 gadu vecuma lieliski derēs skrejriteņi ar trīs riteņiem papildus stabilitātei un bērna drošībai, bet vecākiem bērniem būs piemēroti klasiskie modeļi ar diviem riteņiem. Interneta veikalā teravis.lv piedāvājumā atrodamie skrejriteņi atšķiras pēc izmēriem un svara sadalījuma, kā arī konfigurācijas. Tas ļauj piemeklēt bērnam atbilstošāko skrejriteni atkarībā no bērna vecuma un svara, tā papildus gādājot par bērna drošību. Piedāvājumā ir arī skrejriteņi pavisam maziem bērniem ar sēdeklīti un krāšņu dizainu, lai mazajam būtu prieks izmantot savu jauno braucamrīku. Visi piedāvājumā esošie modeļi ir aprīkoti ar gumijas vai cita veida pretslīdes materiāla ergonomiskiem rokturiem, kas ļaus skrejriteņa vadītājam justies droši un ērti brauciena laikā. Skrejriteņu korpuss ir veidots no alumīnija – tas ir īpaši viegls, kas nav mazsvarīgi, jo ļauj arī mazajam vadītājam būt mobilam un patstāvīgam. Skrejriteņu piekares ir veidotas paredzot lietotāja vajadzībām atbilstošu noslodzi attiecībā pret vecuma grupu.

Skrejritenis būs veiksmīga dāvana jebkura vecuma bērnam!

Izvēlieties piemērotu skrejriteni savam bērnam!

Skrejriteņi, Balansa, velosipēdi, Scooteri, Bērnu, braucamie