Bērnu velosipēdi

Bērnu velosipēdi

Jums interesē velosipēda iegāde savai atvasei, ar kuru viņš varēs doties jaunos piedzīvojumos, bet nevēlaties pārmaksāt? Mēs piedāvājam risinājumu! Bērnu velosipēdus ar dažādiem pārvietošanās principiem - gan klasiskajiem ar pedāļiem, gan balansa atsperoties ar kājām, kā arī risinājumus ar rokturi pašiem mazākajiem, proti, lai vecāki varētu palīdzēt brīžos, kad bērns ir noguris. Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma velosipēds ļaus tā mazajam vadītājam kļūt par īstu parku celiņu pavēlnieku, jo velosipēds visnotaļ veikli ar minimālu piepūli ripos pa asfaltu.

Bērnu velosipēdi ir oriģināls transporta veids, kas pēdējo gadu laikā kļūst arvien populārāks gan bērnu, gan jauniešu vidū. Bērnu velosipēdi kļūs par brīnišķīgu izklaidi kā bērnam, tā arī aktīvam jaunietim. Bērnu velosipēdi nav tikai rotaļu rīki. Tie ir arī efektīvi bērna koordinācijas, līdzsvara, lēmumu pieņemšanas ātruma un atbildības attīstīšanas rīki. Bērnu velosipēdi dod bērnam iespēju pavadīt laiku ar draugiem, veicot fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, kas nāk par labu arī bērna vai jaunieša veselībai. Bērnu velosipēdi pieradina bērnu vai jaunieti pavadīt savu brīvo laiku aktīvi un šāds pieradums spēlēs svarīgu lomu arī tad, kad bērns pieaugs, jo viņam būs izstrādājusies vēlme un vajadzība pēc interesantiem un aktīviem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Tas ir ļoti svarīgi mūsdienu pasaulē, kad lielāko daļu laika pavadām sēžot darbā, automašīnā vai mājās.

Interneta veikalā teravis.lv bērnu velosipēdi ir atrodami plašā izvēlē. Piedāvājumā ir bērnu velosipēdi visām vecuma grupām gan zēniem, gan meitenēm. Piedāvājumā ir bērnu velosipēdi bērniem jau no 2 gadu vecuma. Mazākiem bērniem būs piemēroti, tā saucamie, balansa velosipēdi un velosipēdi ar palīgriteņiem, kas nodrošina bērnam papildus drošību un stabilitāti. Šādi bērnu velosipēdi patiks arī nedrošiem bērniem un iemācīs braukšanas pamatus. Savukārt vecākiem bērniem būs piemēroti klasiskie bērnu velosipēdi ar diviem riteņiem. Interneta veikalā teravis.lv piedāvājumā atrodamie bērnu velosipēdi atšķiras pēc izmēriem un svara sadalījuma, kā arī konfigurācijas. Tas ļauj piemeklēt bērnam atbilstošāko bērnu velosipēdu atkarībā no bērna vecuma un svara, tā papildus gādājot par bērna drošību. Piedāvājumā ir arī bērnu velosipēdi maziem bērniem ar saules sargu un palīgrokturi vecākiem, kas ļauj palīdzēt bērnam apgūt velosipēda braukšanas pamata prasmes. Visi bērnu velosipēdi ir aprīkoti ar pamata aizsardzības elementiem – bremzēm un atstarotājiem. Velosipēdi ir viegli kopjami un neprasa papildus laiku apkopēs, ja nu vienīgi ķēdes mehānisma eļļošanā pāris reizes vasaras sezonā.

Bērnu velosipēdi būs veiksmīga dāvana jebkura vecuma bērnam!

Izvēlieties piemērotu velosipēdu savam bērnam!

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

Bērnu, velosipēdi, braucamie