Mūsu Partneri

KinderKraft  zīmols, tika izveidots speciāli jūsu bērnam, akcentējot uzsvaru uz to, kā nodrošināt maksimālu komfortu bērniem un viņu vecākiem pārliecību par savu bērnu drošību. Šo vajadzību apmierināšanai ir palīdzējusi izveidot modernu, inovatīvu un augstāko tehnoloģiju zīmolu,

KinderKraft ir sinonīms vārdiem "komforts, kvalitāte un uzticamība."

Sadarbojoties ar lielākajām, pazīstamākajām rūpnīcām pasaulē, mēs esam pārliecināti par mūsu produktiem. Visi KinderKraft produkti atbilst stingriem standartiem, kas ir spēkā Eiropas Savienībā.

KINDERKRAFT kopā apvieno inovācijas, augstu kvalitāti un pievilcīgu cenu.

Uzņēmuma devīze - ir drošība, kvalitāte un stils.

Tāpēc  KINDERKRAFT produkti  īpaši izstrādāti jūsu bērniem. Augstākās tehnoloģijas, rūpīgi atlasīti materiāli un kvalificēts personāls ir izveidojis unikālu stilu, spēļu kompleksos kas atšķiras ar paaugstinātu drošību jūsu bērniem,

Mūsu uzdevums ir ietverts dažos vārdos:

Коmforts

Svarīgākais aspekts ikviena bērna  augšanas un attīstības laikā, ko nodrošina preces zīmols KINDERKRAFT.

Inovācija tehnoloģiskie sasniegumi un mūsdienu tehnoloģijas ir veicinājušas gala rezultātu - KinderKraft produkti atšķiras ar augstu kvalitāti un modernu dizainu.
Jauninājumi

dizaineri meklē jaunus produktus, kas ļauj jums mainīt savu ikdienas dzīvi un padarīt to vieglāku.

Bērni

bērni ir vissvarīgākā daļa mūsu dzīvē, tāpēc pirmajā vietā ir viņu komforts un drošība.

Attīstība

veidojot  KinderKraft produktus, izstrādātāji rūpējas ne tikai  par komfortu, bet arī, par aizraujošu attīstību un motoriku.

Vecāki 

Šie produkts ir ne tikai bērniem, bet arī vecākiem, jo jums nebūs jāsatraucas par bērna drošību. 

 


LEADER ir ražotājs kas piedāvā  augstas kvalitātes dārza tehniku/inventāru un mājsaimniecības produktus.

LEADER zīmols pieder starptautiskai kompānijai, kas velta visas pūles, lai radītu produktus, kas nodrošina modernas, progresīvas tehnoloģijas uzņēmumiem un privātpersonām.

Nepārtraukta inovācija, funkcionāli  produkti, talantīgu darbinieku komanda un sadarbība ar klientiem, veicina zīmola LEADER panākumus.

Mūsu  daudzveidīgā produktu piedāvājumā jūs atradīsiet augstākās kvalitātes dārza tehniku/inventāru, dārza apgaismojums, mūsdienu pneimatiskos instrumentus,  kā arī citus mājsaimniecības produktus, kas  apmierinās kā profesionāļus, tā arī entuziastus augstā līmenī.

 


Veovision ir kaislības un mūsdienīguma kombinācija. Mēs esam radījuši Veovision zīmolu kā sinonīmus šiem vārdiem. Mūsu mērķis ir radīt kaut ko īpašu kopā ar jums, apvienojot kvalitāti, komfortu un funkcionalitāti.

Nav svarīgi, kā jūs izmantojat mūsu produktus - laiku pa laikam vai katru dienu. Tie vienmēr akcentēs darbības veikšanas izcilības, jūsu aizraušanās un enerģiju.

Mums ir pareizie instrumenti. Ikviens, pat neprātīgs plāns ir iespējams. Vienkārši būt radošiem un baudīt brīvību , mūsdienīgus risinājumus.  Veovision radies padarīt,  jūsu sapņu vīzijas par reālitāti tagad!