Gaisa sildītājs PLANAR-2D-12-ТМ (2 kW)

Akcija! Gaisa sildītājs PLANAR-2D-12-ТМ (2 kW)

Gaisa sildītājs PLANAR-2D-12-ТM


Režīmi
Tehniskie rādītāji
Maks.Min.
Apkures efektivitāte, kW20.8
Degvielas patēriņš, l/st.0,240,1
Elektroenerģijas patēriņš, W2910
Apsildamā gaisa apjoms, m3/st.7534
DegvielaDīzeļdegviela sask. ar GOST 305
Nominālais barošanas spriegums, V12
Kontroles veids
Digitālā pults,
tālvadības pults (signalizācijas), modems

Iepakojuma svars, kg6Sildītājs PLANAR 2D ražošanas līnijā ir viskompaktākais gaisa sildītāja modelis.

Sildītājs PLANAR 2D paredzēts izmantošanai kā jebkura veida sauszemes transporta līdzeklī (piemēram, zemās kravas automobiļu kabīnes, komerctransporta kabīnes vai kravas nodalījums), tā arī laivās (līdz 33 pēdu/10 m garumam) un telpās.

Gaisa sildītāja PLANAR 2D jauda ir no 0,8 kW līdz 2 kW, un stundas laikā tas spēj sasildīt 75 m3 gaisa, turklāt nezaudējot teicamu ekonomiskumu un patērējot no 0,1 l līdz 0,24 l dīzeļdegvielas stundā.

Sildītājs PLANAR 2D tiek ražots divās modifikācijās, kas paredzētas darbam elektrotīklos ar spriegumu 12V un 24V.

Galvenās AUTOTERM sildītāju priekšrocības ir stabila darbība ļoti zemās temperatūrās, induktīvi (bez birstēm) elektrodzinēji, kas paredzēti bezrūpīgai darbošanai 12000 stundu laikā, kā arī zemu degvielas patēriņu un pieejamu cenu. Mūsu sildītāji ir pierādījuši savu lielisku kvalitāti, strādājot agresīvajā vidē, piemēram, jūras vidē un karjeros. AUTOTERM sildītājiem ir vienota Eiropas garantija, kā arī ir apdrošināta civiltiesiska atbildība.

Sildītāju PLANAR 2D var vadīt gan ar standarta vadības pulti (PU-5) ,(PU-27) un standarta signalizāciju (ja vien ir brīvs vadības kanāls), gan arī ar modemu (pieejams atsevišķi), kas atbalsta vadību ar zvana/īsziņas palīdzību, gan viedtālruņu lietojumuprogrammu, kas pieejama gan operētājsistēmā Android, gan iOS (lietojumuprogramma Autoterm Control).

Sildītājs PLANAR 2D, tāpat kā visi pārējie Autoterm sildītāji, tiek piegādāts ar pilnu universālo montāžas komplektu, kurā ietilpst: gaisa padeves caurule ar 80 cm garu klusinātāju, izplūdes gāzu klusinātājs, 1 m gara izplūdes gāzu izvades caurule ar 30 cm garu izolāciju, 5,5 metru gara poliamīda degvielas caurulīte, degvielas savācējs degvielas tvertnē,  vadi, aptveres, skrūves utt.

Ražots KrievijāRakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
  • Ražotājs: Autoterm
  • Artikuls: PLANAR-2D-12-ТМ (2 kW)
  • Pieejamība: Pieejams
  • 580,00€
  • 510,00€
  • Bez nodokļa: 421,49€

Atslēgvārdi: Gaisa sildītājs PLANAR-2D-12-ТМ (2 kW)